3 izbový byt - Žižková ulica

Služby a spoluprácu s realitným maklérom Ing. Branislavom Curim ,  hodnotíme kladne a  na vysokej úrovni. Ing. Čuri bol veľmi aktívny, zodpovedný  a vždy vedel fundovane zodpovedať na naše otázky, týkajúce sa predaja bytu...
 
S pozdravom Ing. Majtnerová 

 

Rodinný dom - Podhradová

Vážený pán Ing. Branislav Čuri,

dovoľte mi týmto poďakovať za pomoc pri predaji nášho rodinného domu. Som si vedomý, že za úspešnosťou predaja je predovšetkým Váš profesionálny a ľudský prístup s akým ste organizoval a viedol jednania počas celého obdobia našej komunikácie. Prajem Vám do budúcna čo najviac úspešných obchodov k čomu možno prispejú aj moje odporúčania známym, ktorí budú hľadať podobnú službu.    

So srdečným pozdravom  prof.MUDr.Ivan Schréter, CSc.

 

2 izb. byt - Študenstká ulica

 
S pánom Čurim ako realitným maklérom som bol veľmi spokojný. Na všetky náležitosti spojene s kúpou bytu, ktoré sme spolu potrebovali vybaviť reagoval s ochotou a naozaj promptne. Ak by som sa v budúcnosti rozhodoval pre kúpu alebo predaj ďalšej nehnuteľnosti určite by som pána Čuriho kontaktoval. Taktiež na základe mojej skúsenosti naozaj odporúčam. 
Mgr. Richard Rojtáš

 
 2 izb. byt - ulica Československej armády
 
Dobrý deň pán Čuri,

týmto Vám chcem poďakovať za Vaše služby realitného agenta. Z nášho pohľadu ste pri predaji nami ponúkaného bytu odviedli profesionálnu prácu a ponúkli ste kompletný balík služieb, ktorý nám ako predávajúcemu uľahčil celý proces predaja.
Na základe týchto skúseností by som Vás neváhal odporúčať ďalším predávajúcim.

Do ďalšej práce Vám prajem veľa úspechov a udržte si Váš etuziazmus.

S pozdravom
Jaroslav Čegiň
 
3 izb. byt  - Užhorodská ulica
 
S pánom Čurim sme boli veľmi spokojní. Maximálna profesionalita a promptný prístup. Môžme len odporúčať.