Prenajatý 2 izb. byt na Čárskeho, Košice

Vrelo odporúčam Cassovia Realitas všetkým prenajímateľom. Brano Čuri je veľmi dobre informovaný, profesionálny a nemohla som požiadať o lepšie služby. Obchodovanie s touto spoločnosťou bolo ÚŽASNÉ. Nehnuteľnosť bola vytriedená v priebehu niekoľkých týždňov a komunikácia bola od začiatku skvelá. O každom kroku som bola informovaná. Braňo sa v skutočnosti stará o ľudí, ktorým pomáha, a nie o to, aby boli len ďalším číslom. Martina Benedikova tiež pomohla s prípravou všetkých požadovaných dokumentov, všetky boli vykonávané včas a správne. Neváhala by som odporučiť Braňa a jeho tím každému, kto chce kúpiť alebo prenajať!

Michaela Kalmanova

Predaný 1,5 izbový byt na Terase, Gudernova 

 

Moja skúsenosť je veľmi pozitívna. Pán Čuri bol vždy ústretový, vedel odpovedať na každú moju otázku. Profesionálny prístup z jeho strany bol tak ako pri úplne prvom stretnutí, takisto aj na úplnom konci pri preberaní bytu kupujúcim. Vrelo odporúčam využiť jeho služby, určite budete spokojní.

Stanislav Sabol

 

Predaný priestranný byt v centre, 116 m2

Braňo sa počas troška komplikovaného predaja nášho bytu stal takmer súčasťou našej rodiny :), vždy ochotný reagovať a zodpovedať otázky, a vyriešiť situácie aj nad rámec svojich kompetencií, to je to, čo ho robí veľkým profesionálom.
Braňo,ďakujeme!

Vincejovci 

 

Predaný 1,5 izb. byt, Jaltská

Určite odporúčam realitného makléra Branislava Čuriho, veľmi profesionálny prístup, či už pri predaji alebo kúpe nehnuteľnosti. Všetko prebehlo v poriadku, priam nad očakávania.

Anna Čierna

 

Predaný 3 izb. byt, Žižkova

Služby a spoluprácu s realitným maklérom Ing. Branislavom Čurim , hodnotíme kladne a na vysokej úrovni. Ing. Čuri bol veľmi aktívny, zodpovedný a vždy vedel fundovane zodpovedať na naše otázky, týkajúce sa predaja bytu.

Magdaléna Majtnerová

 

Predaný 2-izb. byt Čárskeho 2

Predať byt sme sa rozhodli v čase najväčšej pandémie. No vďaka individuálnemu prístupu a doplnkovým službám makléra Braňa Čuriho to šlo ľahšie ako sme čakali. Byt predal za týždeň a dokonca aj za nami požadovanú sumu. Môžem ho len odporučit, super 

Pavol Krištín

Predaný byt, Trieda SNP, Košice

Dobrý deň, s pánom Čurim sme spolupracovali pri predaji našej nehnuteľnosti a môžem povedať, že služby poskytnuté pánom Čurim boli maximálne profesionálne, na vysokej úrovni. Vždy odpovedal na telefón, sms alebo email. Poskytol nám všetky potrebné informacie, sprevádzal nás v banke a poskytol informácie ohľadom krokov po predaji nehnuteľnosti. Maximálne profesionálny a promptný servis. Môžem len odporúčať.

Alexandra Šuverova

 

Referencia od klienta

Práca s pánom Čurim bola korektná, efektívna na profesionálnej úrovni. Našu nehnuteľnosť sme predali rýchlejšie ako sme očakávali. Spoluprácu odporúčam každému.

Atila Homolya

Predaný byt, ČSA

S pánom Čurim som spolupracoval pri nákupe a prenájme nehnuteľnosti. Jeho prístup bol profesionálny, v oboch prípadoch všetko prebehlo hladko a rýchlo. Môžem len odporučiť.

Tomáš Želinský

Predaný byt, Vodárenská

Príprava bytu pred fotografovaním od profesionálneho dizajnéra). Za veľmi krátky čas sa našiel skutočný kupec. Maximálna ústretovosť a starostlivosť až do konca celého procesu. Ešte raz ďakujem pánovi Ing. Branislav Čuri.

Martin Boržecký

Predaný byt, ČSA

Maximálne profesionálny prístup. Ochota a ľudskosť pri riešení celého procesu obstarávania bytu. Odporúčam.

Peter Pagáč

 

Predaný mezonet, Stará Baštová

Spoľahlivý,zodpvedný, stále ochotný poradiť a pomôcť, profesionálne pristupuje k veciam, to je skratka moje ohodnotenie p.Čuriho. Klobúk dole. Realizoval nám predaj jednej nehnuteľnosti. Z radosťou sa aj v budúcnosti keď budem niečo riešiť obrátim na neho.

Stojan Kazakovski

 

Predaný 2 izbový byt, Zimná

Branislav Čuri mi pomáhal s kúpou nového bytu a proces bol vďaka nemu bezstarostný. Určite odporúčam a ďakujem!

Richard Roško

 

Predaný 4 izbový byt, Trieda SNP

Na základe vlastných pozitívnych skúseností odporúčam realitného makléra pána Ing. Branislava Čuriho pri kúpe, či predaji nehnuteľnosti. Všetko prebehlo bez problémov, rýchlo a v príjemnej atmosfére.

Lenka Vozárová

 

Predaný 4 izbový penthouse s veľkou terasou v novostavbe Mlynská Bašta

Čistý profesionál poskytujúci profesionálne služby. Bez váhania ho osobne odporúčam každému, kto chce kúpiť / predať nehnuteľnosť v Košickom kraji.

Marek Macháček

 

Predaný rodinný dom v Kavečanoch

Spolupráca s Cassovia Realitas prostredníctvom pána Čuriho bola k mojej úplnej spokojnosti. Pán Čuri je človek ustretový, reálne hodnotiaci stav nehnuteľnosti. V čom vedel a mohol v tom pomohol, či dobre poradil. Veľmi dobrá spolupráca s týmto realiťákom. Určite sa aj v budúcnosti obrátim na neho, ak budem riešiť nejakú otázku ohľadom realít.


Peter Balog

Predaný 3 izbový byt na Žižkovej ulici, Košice

So službami pána Čuriho som bol nadmieru spokojný. Bol som spokojný s profesionálnym prístupom, skvelou komunikáciou, a so samotnou prípravou bytu k predaju od prvého stretnutia, nastavenia ceny, príprava bytu, organizácia obhliadok a napokon samotný predaj a kompletného právneho servisu. Jeho neprehliadnuteľná pridaná hodnota, ktorú pán Čuri investuje do predaja a marketingu voči iným realitným maklérom.
 
Tomáš Blaško - predávajúci

 

Predaný 2 izbový byt na Zimnej ulici, Košice

"Ak sa niekto z mojich známych rozhodne predávať nehnuteľnosť, rozhodne odporučim p.Čuriho. Flexibilný, spoľahlivý obchodník s kreatívnym prístupom. Som spokojná, všetko prebehlo tak ako malo"

Katarína Cuninková - predávajúca

 

Predaný 2 izbový byt na Čárskeho ulici, Košice

"Predať byt sme sa rozhodli v čase najväčšej pandémie. No vďaka individuálnemu prístupu a doplnkovým službám makléra Braňa Čuriho to šlo ľahšie ako sme čakali. Byt predal za týždeň a dokonca aj za nami požadovanú sumu. Môžem ho len odporučit, super!"

Ing. Pavol Krištín - predávajúci

 

Predaný 2 izbový byt na Belehradskej ulici, Košice

Branislav Čuri, samozrejme, že som bola veľmi spokojná s tvojou prácou, páčilo sa mi akú máš odbornú znalosť, ako vieš reálne ohodnotiť danú situáciu a hlavne je veľmi dôležité tvoja úprimnosť, čestnosť a presnosť. Som rada že som mala tú česť s tebou spolupracovať a za všetko som ti zo srdca vďačná.

Timea Hodermarská - predávajúca

 

Predaný 3 izbový byt na Wuppertálskej ulici č.51

"Nehnuteľnosť sme začali predávať v čase, kedy vo svete vypukla pandémia koronavírusu, čím utrpel aj realitný trh. Aj preto sme sa obrátili na skúseného realitného makléra Branislava Čuriho. Po výbornej prezentácii bytu na sociálnych sieťach sa napriek ťažkým časom podarilo nehnuteľnosť predať aj počas pandémie, navyše za relatívne výhodných podmienok. Pochvaľujeme si komunikáciu a odborný prístup pána Čuriho."
 
S pozdravom Tomáš Zagiba
 

Predaný 2,5 izbový byt v blízkosti Auparku, Palárikova, Košice

Moja spätná väzba nemôže byt iná ako pozitívna keďže zo službami pána Čuriho sme boli nad mieru spokojní. Svojím profesionálnym prístupom zvládal riešiť všetky situácie, ktoré sme pri predaji bytu prekonali k našej spokojnosti ako predávajúcich aj k spokojnosti kupujúceho.
 
Ľudo a Irena  Miňovci
 
 

Predaný 3 izbový byt, Trieda SNP a predaný 3 izbový byt Dénešová ulica, Košice

 

S pánom Branislavom Čuri som v r. 2019 – 2020 riešil dve nehnuteľnosti. S jeho službami som bol maximálne spokojný - pružný, akčný, veľmi ústretový. Ozajstný profík vo svojom odbore.
 
Milan Falat - predávajúci

 

Predaný 1,5 izbový byt, Lesnícka ulica

Dobrý deň Ing. Branislav Čuri, bola som s Vašimi službami spokojná, takisto aj s ostatnými kolegami, s ktorými som v rámci spolupráce pri predaji mojej nehnuteľnosti komunikovala. Páčil sa mi veľmi aj styling môjho bytu, ktorý bol zabezpečený. Dôležitá bola pre mňa rýchla a profesionálna komunikácia. Vaše služby ďalej odporúčam, veď zrejme už ste aj mali telefonát od môjho odporúčania. Zo všetkých mojich doterajších skúsenosti hodnotí veľmi dobrá skúsenosť. Prajem veľa zdravia hlavne v tomto období a veľa spokojných klientov.

 
S pozdravom Paulína Berdisová - predávajúca

 

Predaný byt, ul. Hemerkova

“Ďakujem pánovi Čurimu za sprostredkovanie predaja môjho bytu v obdivuhodne krátkom čase, za jeho priateľské a ústretové jednanie. Za komfort považujem pravidelné súhrnné informácie o aktuálnom stave procesu predaja môjho bytu a tiež, že som ako predávajúca bola celkovo odbremenená od súvisiacich úloh. Pri podpise rezervačnej a kúpnej zmluvy, boli detailne objasnené jednotlivé body zmlúv a vysvetlené aj všetky formálne záležitosti predaja. Realitnú kanceláriu CASSOVIA REALITAS, a.s. hodnotím ako vysoko profesionálnu a spoľahlivú spoločnosť. Vrelo odporúčam a prajem veľa spokojných klientov.”

Gabriela Kováčová - predávajúca

 

Predaný byt ul. Podtatranského

 544872_4cc814a4c1ee56e81bafe6f4ed24fc77_1 

 
“Chcel by som vyzdvihnúť prístup a spoluprácu s pánom Čurim pri predaji môjho bytu. Bol na veľmi vysokej úrovni s radami a typmi aké by ma nenapadli, ak by som sa svoju nehnuteľnosť rozhodol predávat sám. S cenou za akú sa mu byt podarilo predať sme boli s manželkou maximálne spokojní. Prajem mu veľa spokojných klientov akými sme boli aj my! Veľa šťastia!”
 
Ing. Dušan Novák - predávajúci
 

Predali sme byt na Zimnej, Košice

 

Som veľmi spokojný s celým priebehom predaja.

Ing. Peter Papcun - predávajúci

 

Predali sme byt na Zimnej, Košice

 

Veľmi profesionálny a ochotný prístup. Počas celého procesu kúpy bytu bezproblémový priebeh.

Peter Pagáč, Mgr. Petra Pagáčová

 

3 izbový byt na Čordákovej ulici 

 

Sme veľmi spokojní so službami realitnej kancelárie CASSOVIA REALITAS. Pracujú na profesionálnej úrovni s ľudským prístupom. Vrelo odporúčam spoluprácu s nimi.
 
Ing. Alena Nováková - kupujúca

  

3 izbový byt - Žižková ulica

Služby a spoluprácu s realitným maklérom Ing. Branislavom Curim ,  hodnotíme kladne a  na vysokej úrovni. Ing. Čuri bol veľmi aktívny, zodpovedný  a vždy vedel fundovane zodpovedať na naše otázky, týkajúce sa predaja bytu...
 
S pozdravom Ing. Majtnerová 

 

Rodinný dom - Podhradová

Vážený pán Ing. Branislav Čuri,

dovoľte mi týmto poďakovať za pomoc pri predaji nášho rodinného domu. Som si vedomý, že za úspešnosťou predaja je predovšetkým Váš profesionálny a ľudský prístup s akým ste organizoval a viedol jednania počas celého obdobia našej komunikácie. Prajem Vám do budúcna čo najviac úspešných obchodov k čomu možno prispejú aj moje odporúčania známym, ktorí budú hľadať podobnú službu.    

So srdečným pozdravom  prof.MUDr.Ivan Schréter, CSc.

 

2 izb. byt - Študenstká ulica

 
S pánom Čurim ako realitným maklérom som bol veľmi spokojný. Na všetky náležitosti spojene s kúpou bytu, ktoré sme spolu potrebovali vybaviť reagoval s ochotou a naozaj promptne. Ak by som sa v budúcnosti rozhodoval pre kúpu alebo predaj ďalšej nehnuteľnosti určite by som pána Čuriho kontaktoval. Taktiež na základe mojej skúsenosti naozaj odporúčam. 
Mgr. Richard Rojtáš

 
 2 izb. byt - ulica Československej armády
 
Dobrý deň pán Čuri,

týmto Vám chcem poďakovať za Vaše služby realitného agenta. Z nášho pohľadu ste pri predaji nami ponúkaného bytu odviedli profesionálnu prácu a ponúkli ste kompletný balík služieb, ktorý nám ako predávajúcemu uľahčil celý proces predaja.
Na základe týchto skúseností by som Vás neváhal odporúčať ďalším predávajúcim.

Do ďalšej práce Vám prajem veľa úspechov a udržte si Váš etuziazmus.

S pozdravom
Jaroslav Čegiň
 
3 izb. byt  - Užhorodská ulica
 
S pánom Čurim sme boli veľmi spokojní. Maximálna profesionalita a promptný prístup. Môžme len odporúčať.