Predaný 2 izbový byt na Belehradskej ulici, Košice

Branislav Čuri, samozrejme, že som bola veľmi spokojná s tvojou prácou, páčilo sa mi akú máš odbornú znalosť, ako vieš reálne ohodnotiť danú situáciu a hlavne je veľmi dôležité tvoja úprimnosť, čestnosť a presnosť. Som rada že som mala tú česť s tebou spolupracovať a za všetko som ti zo srdca vďačná.

Timea Hodermarská - predávajúca

 

Predaný 3 izbový byt na Wuppertálskej ulici č.51

"Nehnuteľnosť sme začali predávať v čase, kedy vo svete vypukla pandémia koronavírusu, čím utrpel aj realitný trh. Aj preto sme sa obrátili na skúseného realitného makléra Branislava Čuriho. Po výbornej prezentácii bytu na sociálnych sieťach sa napriek ťažkým časom podarilo nehnuteľnosť predať aj počas pandémie, navyše za relatívne výhodných podmienok. Pochvaľujeme si komunikáciu a odborný prístup pána Čuriho."
 
S pozdravom Tomáš Zagiba
 

Predaný 2,5 izbový byt v blízkosti Auparku, Palárikova, Košice

Moja spätná väzba nemôže byt iná ako pozitívna keďže zo službami pána Čuriho sme boli nad mieru spokojní. Svojím profesionálnym prístupom zvládal riešiť všetky situácie, ktoré sme pri predaji bytu prekonali k našej spokojnosti ako predávajúcich aj k spokojnosti kupujúceho.
 
Ľudo a Irena  Miňovci
 
 

Predaný 3 izbový byt, Trieda SNP a predaný 3 izbový byt Dénešová ulica, Košice

 

S pánom Branislavom Čuri som v r. 2019 – 2020 riešil dve nehnuteľnosti. S jeho službami som bol maximálne spokojný - pružný, akčný, veľmi ústretový. Ozajstný profík vo svojom odbore.
 
Milan Falat - predávajúci

 

Predaný 1,5 izbový byt, Lesnícka ulica

Dobrý deň Ing. Branislav Čuri, bola som s Vašimi službami spokojná, takisto aj s ostatnými kolegami, s ktorými som v rámci spolupráce pri predaji mojej nehnuteľnosti komunikovala. Páčil sa mi veľmi aj styling môjho bytu, ktorý bol zabezpečený. Dôležitá bola pre mňa rýchla a profesionálna komunikácia. Vaše služby ďalej odporúčam, veď zrejme už ste aj mali telefonát od môjho odporúčania. Zo všetkých mojich doterajších skúsenosti hodnotí veľmi dobrá skúsenosť. Prajem veľa zdravia hlavne v tomto období a veľa spokojných klientov.

 
S pozdravom Paulína Berdisová - predávajúca

 

Predaný byt, ul. Hemerkova

“Ďakujem pánovi Čurimu za sprostredkovanie predaja môjho bytu v obdivuhodne krátkom čase, za jeho priateľské a ústretové jednanie. Za komfort považujem pravidelné súhrnné informácie o aktuálnom stave procesu predaja môjho bytu a tiež, že som ako predávajúca bola celkovo odbremenená od súvisiacich úloh. Pri podpise rezervačnej a kúpnej zmluvy, boli detailne objasnené jednotlivé body zmlúv a vysvetlené aj všetky formálne záležitosti predaja. Realitnú kanceláriu CASSOVIA REALITAS, a.s. hodnotím ako vysoko profesionálnu a spoľahlivú spoločnosť. Vrelo odporúčam a prajem veľa spokojných klientov.”

Gabriela Kováčová - predávajúca

 

Predaný byt ul. Podtatranského

 544872_4cc814a4c1ee56e81bafe6f4ed24fc77_1 

 
“Chcel by som vyzdvihnúť prístup a spoluprácu s pánom Čurim pri predaji môjho bytu. Bol na veľmi vysokej úrovni s radami a typmi aké by ma nenapadli, ak by som sa svoju nehnuteľnosť rozhodol predávat sám. S cenou za akú sa mu byt podarilo predať sme boli s manželkou maximálne spokojní. Prajem mu veľa spokojných klientov akými sme boli aj my! Veľa šťastia!”
 
Ing. Dušan Novák - predávajúci
 

Predali sme byt na Zimnej, Košice

 

Som veľmi spokojný s celým priebehom predaja.

Ing. Peter Papcun - predávajúci

 

Predali sme byt na Zimnej, Košice

 

Veľmi profesionálny a ochotný prístup. Počas celého procesu kúpy bytu bezproblémový priebeh.

Peter Pagáč, Mgr. Petra Pagáčová

 

3 izbový byt na Čordákovej ulici 

 

Sme veľmi spokojní so službami realitnej kancelárie CASSOVIA REALITAS. Pracujú na profesionálnej úrovni s ľudským prístupom. Vrelo odporúčam spoluprácu s nimi.
 
Ing. Alena Nováková - kupujúca

  

3 izbový byt - Žižková ulica

Služby a spoluprácu s realitným maklérom Ing. Branislavom Curim ,  hodnotíme kladne a  na vysokej úrovni. Ing. Čuri bol veľmi aktívny, zodpovedný  a vždy vedel fundovane zodpovedať na naše otázky, týkajúce sa predaja bytu...
 
S pozdravom Ing. Majtnerová 

 

Rodinný dom - Podhradová

Vážený pán Ing. Branislav Čuri,

dovoľte mi týmto poďakovať za pomoc pri predaji nášho rodinného domu. Som si vedomý, že za úspešnosťou predaja je predovšetkým Váš profesionálny a ľudský prístup s akým ste organizoval a viedol jednania počas celého obdobia našej komunikácie. Prajem Vám do budúcna čo najviac úspešných obchodov k čomu možno prispejú aj moje odporúčania známym, ktorí budú hľadať podobnú službu.    

So srdečným pozdravom  prof.MUDr.Ivan Schréter, CSc.

 

2 izb. byt - Študenstká ulica

 
S pánom Čurim ako realitným maklérom som bol veľmi spokojný. Na všetky náležitosti spojene s kúpou bytu, ktoré sme spolu potrebovali vybaviť reagoval s ochotou a naozaj promptne. Ak by som sa v budúcnosti rozhodoval pre kúpu alebo predaj ďalšej nehnuteľnosti určite by som pána Čuriho kontaktoval. Taktiež na základe mojej skúsenosti naozaj odporúčam. 
Mgr. Richard Rojtáš

 
 2 izb. byt - ulica Československej armády
 
Dobrý deň pán Čuri,

týmto Vám chcem poďakovať za Vaše služby realitného agenta. Z nášho pohľadu ste pri predaji nami ponúkaného bytu odviedli profesionálnu prácu a ponúkli ste kompletný balík služieb, ktorý nám ako predávajúcemu uľahčil celý proces predaja.
Na základe týchto skúseností by som Vás neváhal odporúčať ďalším predávajúcim.

Do ďalšej práce Vám prajem veľa úspechov a udržte si Váš etuziazmus.

S pozdravom
Jaroslav Čegiň
 
3 izb. byt  - Užhorodská ulica
 
S pánom Čurim sme boli veľmi spokojní. Maximálna profesionalita a promptný prístup. Môžme len odporúčať.