Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


HOTEL SOLARIS NA BREHU DOMAŠE - CENA 1 500 000 €

Popis nehnuteľnosti

Branislav Čuri z Cassovie Realitas Vám ponúka na predaj penzión Solaris s reštauráciou, bazénom a wellnessom priamo na brehu Domaše časti Holčíkovce - Eva.

Pozrite si video prehliadku skopírovaním tohto linku do Vášho prehliadača: https://youtu.be/J3TZWWwHU_Y

Dispozične pozostáva z reštauračnej, ubytovacej a welness časti.
Súčasťou penziónu je krásna pláž na ktorej je beach volejbalové ihrisko.

Reštauračná časť pozostáva s komplet vybavenej kuchyne, baru a reštaurácie s veľkou letnou terasou. Ubytovacia časť je tvorená štyrmi apartmánmi s celkovou kapacitou 45 pevných lôžok. Apartmány sú komplet zariadené. K ubytovacej časti patrí aj veľká terasa s krásnym výhľadom na Domašu.

Oddychová zóna ponúka wellness s bazénom 9x4m, fínskou saunou, vírivkou a posilňovňou. Relaxačný komplex poskytuje široké spektrum služieb, kde si aj ten najnáročnejší zákazník príde na svoje. Je to miesto, kde sa spája a kde si oddýchne celá rodina. K dispozícii je fitness, vnútorný hydromasážny bazén s protiprúdom, jacuzzi pre 6 osôb, s osvetlením a 36°C vodou, suchá sauna a masáže. Útulné wellness centrum poteší predovšetkým tých, ktorí uprednostňujú pokojnú a privátnu atmosféru. Firmám ponúkame možnosť prenájmu celého priestoru Wellness centra.

Súčasťou nehnuteľnosti je aj parkovisko pre návštevníkov reštaurácie a samostatné uzavreté parkovisko pre ubytovaných hostí.
Nehnuteľnosť je vo výbornom technickom stave skolaudovaná bola 2015 a je zariadená v štýle vhodnom aj pre náročnejších klientov.

Úžitková plocha: 1380 m2
Pozemok: 1477 m2

Ak vás táto ponuka zaujala tak nás neváhajte kontaktovať: Ing. Branislav Čuri - 0918 783 223 - certifikovaný realitný maklér NARKS

Videoprehliadka

Branislav Čuri


Branislav Čuri

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF